Наша адреса:

02099,м. Київ, 

вул. Бориспільська,

буд.9, корп.8


Телефони:

+38(044) 337-47-98

+38(067) 539-36-46

+38(093) 738-26-55

працює Інтернет-магазин

ФЕЛІСИЛ (FELISYL)

Ціна: 155.00 грн 155.00 грн
Кількість: 

ФЕЛІСИЛ®

                                                                                                    ТУ У 24.5-31234777-020:2005 Зміна №2

Висновок ДСЕЕ від 26.04.2016 р.  №05.03.02-07/14670

Дуб рослина унікальна, асоціюється з довголіттям, вічністю, величчю та силою. Кора дуба є безцінним даром природи, яка необхідна для підтримки нашого здоров'я і краси.

Фелісил®  - це рослинний препарат на основі екстракту кори дуба, який володіє протизапальними і дезінфікуючими властивостями, місцево бактерицидними і в'яжучими, і ще цілим рядом лікувальних властивостей. Вміст галлової кислоти і її похідних пояснюють дезінфікуючі, антигеморрагічні властивості. З ними ж пов'язана здатність підвищувати щільність, зменшувати проникність судинно-тканинних мембран. З'єднання галлової кислоти (з похідними) надає Фелісил® протипротозойні, антимікробні властивості. Фелісил® застосовують як в'яжучий засіб при гемороїдальних кровотечах, при проносі, дизентерії і захворюваннях шлунково-кишкового тракту. Фелісил® містить флавоноїди (біологічно активні речовини, що володіють яскраво вираженою антиоксидантною дією), пектини, білки, дубильні речовини, жирні олії, крохмалі і багато інших корисних компонентів. Білки, взаємодіючи з дубильними речовинами, утворюють своєрідний захисний бар'єр, запобігаючи подразненню і запаленню тканин, борються з патогенною мікрофлорою. Тому також широке застосування Фелісил® в гінекології - при кольпіті, вагініті, ерозії шийки матки. Особливо Фелісил®буде ефективним при молочниці, від якої страдає велика кількість жінок, і в якості допоміжного засобу при комплексній терапії, або в тих випадках, коли застосування медикаментами неможливо або небажано. Фелісил® буде корисним проти випадіння волосся, для зміцнення та відновлення краси волосся.  Дія компонентів Фелісил® різноспрямована, тому може застосовуватися в комплексній терапії великої кількості захворювань.

Форма випуску та склад: 1 супозиторій містить у вигляді рослинного екстракту густого кори дуба звичайного, допоміжні речовини: поліетиленоксид-1500, ланолін безводний. Хімічний склад: дубильні речовини 19,6%, аскорбінова кислота 0,59%, оксикоричні кислоти 0,73%, флавоноїди 0,54%, полісахариди 5,41%, еллагова кислота 4,45%, мінерали: мідь, цинк, залізо , марганець, нікель, хром, кобальт, ванадій, титан і ін.

Фармакологічні властивості: володіє імуномодулюючими, протизапальними, місцево бактерицидними, знеболюючими, жарознижувальними властивостями. Допоміжна поліетилен оксидна основа сприяє зменшенню набряків слизових оболонок, усуває неприємні симптоми.

Рекомендації до застосування Фелісил® в комплексній терапії:

  • При інфекційних і соматичних захворюваннях, що супроводжуються розвитком вторинного імунодефіциту, діарея (пронос) і дисфункції шлунка або кишкового тракту;
  • при геморої, тріщинах прямої кишки, проктитах, парапроктитах, сігмоїдити, кровотечі гемороїдальні;
  • при аднекситах, вульвовагінітах, кольпіті, вагініті, ерозії шийки матки;
  • при простатитах, циститі, уретриті, аденомі передміхурової залози;
  • при запаленні шкірних покровів, опікових ранах;
  • допоміжний для боротьби з випадінням волосся, для відновлення сили і краси волосся, для боротьби з себореєю.

Для профілактики: для захисту від патогенної мікрофлори і подразнень тканин при тривалих хронічних захворюваннях, що вимагають місцевого застосування.

Спосіб застосування: залежно від призначення вагінально або ректально по одному супозиторію 1-2 рази на день впродовж 2 тижнів. Один курс не повинен перевищувати двох тижнів, тобто 14 днів. Перед використанням рекомендується проконсультуватися з лікарем. Можливість повторного курсу узгоджувати з лікарем.

Побічні дії: не виявлені.

Протипоказання: індивідуальна підвищена чутливість до компонентів препарату, не рекомендується застосовувати при закрепах.

Термін придатності: 24 місяці.

Умови зберігання: у захищеному від світла і недоступному для дітей місці при температурі від 0ºС до 25ºС. Не допускається зберігання біля опалювальних приладів.

Упаковка: 10 супозиторіїв в упаковці.

Виробник:  ПП «Науково-лікувальний фітоцентр «Авіцена», Україна, 61052, м. Харків, вул. Чоботарська, 57

Зареєстрована торгова марка: укр. м.:ФЕЛІСИЛ , рос. м.: ФЕЛИСИЛ, англ. м.: FELISYL .

Ексклюзивний дистриб’ютор в Україні та за її межами: ТОВ «ДІАСФАРМА», м. Київ, вул. Бориспільська, 9, корп.8

тел. +38(044) 337-47-98, www.diasfarma.com.ua, e-mail: office@diasfarma.com.ua

Не є лікарським засобом. Засіб профілактично-гігієнічний на основі екстракту густого кори дуба звичайного.