Наша адреса:

02099,м. Київ, 

вул. Бориспільська,

буд.9, корп.8


Телефони:

+38(044) 337-47-98

+38(067) 539-36-46

+38(093) 738-26-55

працює Інтернет-магазин

15/06/2021 року

Почалась пора планування літнього відпочинку. Більшість людей прагнуть забути про COVID-19 та поринути в приємну відпустку десь за межами набридлої карантинної території. Попри всі ці бажання не забуваймо про власну безпеку та необхідність самостійно убезпечувати себе від можливих захворювань ОРВІ в літній період. Оскільки бажання розслабитися в громадських місцях може бути пов’язане із ймовірністю захворіти на різні варіанти інфекційних захворювань, в тому числі і COVID-19 , то пропонуємо провести попередню профілактику для зміцнення свого організму перед літнім відпочинком, застосовуючи НАНОДІГАЛ ректально для чоловіків та жінок.

НАНОДІГАЛ – це простий та безпечний спосіб профілактики для людського організму, який є дієвим та швидко ефективним, простим в застосуванні як в дома, так і під час подорожі.

Застосування НАНОДІГАЛ ректальним способом сприятиме різносторонньому відновленню Ваших фізичних сил під час подорожі та убезпечить Вас, щоби попередити вірусні захворювання чи скоротити період одужання, якщо все ж таки встигли захворіти.

  Нанодігал – це безпечний рослинний препарат з танінів, які з давніх часів використовувались як дубильні речовини, яким притаманна виражена відновна дія на імунну систему, що відповідно, сприяє пригніченню вірусної, мікробної та грибкової інфекції, закріплює стійкість організму, зміцнює стінки судин. Новоутворена плівка із танінів захищає закінчення чутливих нервів від подразнення, та відчуття нівелюється і сприяє зменшенню наступної запальної реакції. Відсутній розвиток резистентності до препарату НАНОДІГАЛ.

   Як показав час, COVID-19 пов'язаний з безліччю різних симптомів, які раніше були для людини нескладними, щоби переносити хворобу на ногах. Але така поведінка призводить до значного виснаження організму, і якщо вчасно не надати допомогу своєму організму, то в ньому можуть відбутися незворотні шкідливі процеси. Щоби попередити  захворювання ОРВІ, від несподіваних симптомів як під час хвороби, так і протягом багатьох місяців після неї, рекомендуємо застосовувати НАНОДІГАЛ ректально. Щоби упростити собі період профілактики чи час для відновлення після захворювання, буде достатньо у ввечері після водних процедур застосувати НАНОДІГАЛ ректальним способом та лягти спати. Ви спите, а Нанодігал сприяє оздоровленню Вашого організму! Нанодігал є препарат з основою рослинного походження, а тому має високий профіль терапевтичної безпеки, володіє антиоксидантною, загальнозміцнюючою, адаптогенною, тонізуючою, імунномодулюючою дією. Хімічний склад : дубильні речовини (катехін),вітаміни В1, В2, В6, С, Н, РР та пантотенова кислота, мінерали: цинк, марганець, кобальт, титан, залізо, срібло, хром, левулін, галова кислота, ситостерин, лейкоантоціанідин, полісахариди, пектини, кверцетин, кумарини. НАНОДІГАЛ буде корисним в комплексі терапії та профілактиці постковідного астенічного синдрому, оскільки забезпечує широкий спектр терапевтичних і профілактичних ефектів, відсутня необхідність додаткового застосування гормонів, вітамінів, мікроелементів.

  НАНОДІГАЛ  можна замовити у нас на сайті або препарат також доступний для усіх бажаючих замовити та придбати НАНОДІГАЛ в аптеках Вашого міста чи села по всій території України. Будьмо відповідальними за своє здоров’я та навколишній світ! Користуйтесь медичними масками в місцях скупчення людей. Пропонуємо подбати про профілактику НАНОДІГАЛОМ перед літньою відпусткою та покладіть Нанодігал собі в домашню аптечку. Легко робимо здоров'я міцним!

Міцного Вам здоров’я та вдалого літа!