Наша адреса:

02099,м. Київ, 

вул. Бориспільська,

буд.9, корп.8


Телефони:

+38(044) 337-47-98

+38(067) 539-36-46

+38(093) 738-26-55

працює Інтернет-магазин

30/03/2020

Прийшов час, коли  більшість людей знаходяться з сім’ями вдома на карантині, і тепер у всіх нас, при бажанні, достатньо  часу, щоби проявити турботу до свого тіла та організму.

Вимушене часте миття рук та зовнішнє використання антисептиків виснажує шкіру, але цей захід є важливим, щоби убезпечити себе та своїх рідних від вірусних захворювань та грипу.

Але можна ще додатково провести оздоровчі профілактичні заходи зі зміцнення імунітету, аби попередити вірусні захворювання чи мінімізувати період виздоровлення, якщо все ж таки встигли захворіти.

Зараз весна, наш організм виснажений після зимового періоду, а тут ще додаткові зовнішні стреси, емоції від надмірних переживань, фізичних навантажень та думок про невідоме. В таких напружених умовах та діючій реальності достатньо проведеного часу лежачи вдома можна скористатись засобами для профілактики: Нанодігал та Навенін стануть допомогою в безпечному зміцненні імунітету, можуть протидіяти вірусним захворюванням та/або скоротити період виздоровлення, відновлення організму після хвороби. Зокрема: Нанодігал посилить імунітет, Навенін - попередить депресію, збалансує роботу серцевої та нервової систем.

Нанодігал та Навенін – це моно компонентні препарати з екстрактів рослинного походження.

В основі Нанодігалу – таніни, які з давніх часів використовувались як дубильні речовини, яким притаманна виражена відновна дія на імунну систему, що відповідно, сприяє пригніченню вірусної, мікробної та грибкової інфекції, закріплює стійкість організму. Відсутній розвиток резистентності до препарату.

НАВЕНІН – це рослинний екстракт із вівса молочної стиглості з високим рівнем збереження активних речовин (фітостерини, флавоноїди, вітаміни групи А,В, Е, органічні кислоти, макро- та мікроелементи, індольний алколоїд авенін, сапоніни. НАВЕНІН завдяки вмісту магнію нормалізує синхронність функціональної активності нервової та серцево-судинної систем, нормалізує серцебиття, апетит, позбавляє від безсоння, індольний алкалоїд авенін надає заспокійливу та загальнозміцнюючу дії, полі феноли сприятливо впливають на підшлункову залозу і печінку, а тіреостатин - на діяльність щитовидної залози. НАВЕНІН багатий цінними незамінними амінокислотами (лізин, триптофан), містить білки, ефірні масла, жири, вуглеводи, поповнює баланс кремнію в організмі, зміцнює судини та опорно-рухову систему організму. Що особливо буде потрібно для здоров’я людини після активного використання антисептиків та від іншого агресивного середовища під час тривалого періоду перебування вдома. НАВЕНІН покращує еластичність стінок судин, природнім та безпечним шляхом знижує ризик розвитку серцево-судинних захворювань, попереджує процеси старіння організму.

Нанодігал та Навенін з основою рослинного походження, а тому мають високий профіль терапевтичної безпеки, широкий спектр терапевтичних і профілактичних ефектів, володіють багатофункціональною дією, відповідно, відсутня необхідність додаткового застосування гормонів, вітамінів, мікроелементів. Також профілактичні засоби в формі випуску супозиторії мають додаткові переваги від ректального застосування: це - незалежність ефекту всмоктування діючих речовин від заповнення травного тракту, без задіяння в роботі шлунково-кишкового тракту, печінки (діючі речовини не руйнуються під впливом ензимів і pH середовища шлунку), будуть відсутні подразнюючі дії діючих речовин препарату на слизову шлунково-кишкового тракту, що в т.ч. сприяє зниженню рівня алергічних реакцій.

Спосіб застосування з метою профілактики: ректально по одному супозиторію 1-2 рази на день впродовж 10 днів, при потребі – до 20-30 днів. Рекомендуємо, на ніч, після вологого душу перед сном. Коли Ви вночі, лежачи, відпочиваєте, то Нанодігал та Навенін працюють на Вас, на благо Вашого здоров’я та краси.

Замовте Нанодігал та Навенін в нашому Інтернет-магазині або придбайте у національного фармдистриб’ютора чи в аптеках України.

Будьте здорові, подбайте про своє здоров’я та красу, убезпечте себе!