Наша адреса:

02099,м. Київ, 

вул. Бориспільська,

буд.9, корп.8


Телефони:

+38(044) 337-47-98

+38(067) 539-36-46

+38(093) 738-26-55

працює Інтернет-магазин

29.12.2019

Зима 2019-2020 радує нас теплими днями. Нажаль, така температура в свою чергу сприяє поширенню вірусів та збільшенню захворювань грипу та ГРВІ. Щоби убезпечити себе від захворювань або зменшити наслідки вживання лікарських засобів в процесі виздоровлення, рекомендуємо профілактику засобом НАВЕНІН.

НАВЕНІН®  - це рослинний засіб, багатий цінними незамінними амінокислотами (лізин, триптофан), вітаміни  групи B, А, Е, які є життєво необхідні людському організму, також містить білки, ефірні масла, жири, вуглеводи, що сприяє поліпшенню обміну речовин в клітинах органів та м’язових тканинах, покращує засвоєння вуглеводів. Навенін® зміцнює нервову систему, судини і серцевий м'яз, сприяє формуванню м'язів тіла, фізичної та розумової сили, сприяє регенерації тканин,  відновленню кісток, суглобів та зв'язок. В його складі велика кількість природнього походження мінеральних солей і найцінніших мікро- і макро-елементів: цинку, фосфору, заліза, кобальту, кремнію, фтору, йоду. В сукупності з комплексом вітамінів групи В, А, Е насичує організм, відновлює обмін речовин та покращує метаболізм. НАВЕНІН також стане для Вас ефективним помічником в період новорічних святкувань 2020: для стимуляції обміну речовин, виведення шлаків з організму, зниження рівня холестерину в крові, для підвищення захисних функцій печінки і її здатності до самоочищення, нормалізації ліпідного обміну, загального очищення організму.

НАВЕНІН застосовують залежно від призначення: ректально по одному супозиторію 1-2 рази на день впродовж 10 днів, при потребі – до 20-30 днів. Перевагою ректального способу введення НАВЕНІН буде висока швидкість всмоктування діючої речовин, в порівнянні з внутрішньо-м'язовим шляхом введенням, при цьому сам процес фармакокінетики рослинного засобу проходить без участі шлунково-кишкового тракту, печінки (а саме: корисні речовини не руйнуються під впливом ензимів і pH середовища шлунка).

Придбати НАВЕНІН можна в аптеках Вашого міста або здійснити замовлення у нас на сайті.

Бажаємо Вам весело та в здоров’ї провести всі новорічні свята 2020!

Покращуйте своє здоров’я безпечно за допомогою НАВЕНІН!