Наша адреса:

02099,м. Київ, 

вул. Бориспільська,

буд.9, корп.8


Телефони:

+38(044) 337-47-98

+38(067) 539-36-46

+38(093) 738-26-55

працює Інтернет-магазин

Ми живемо в сучасному світі, наповненому різними стресами, яскравими викликами, та екологією, яка призиває людину на допомогу. При цьому, нам хочеться тривалий час подовжувати молодість свого організму, в цілому залишатися здоровими та почувати себе щасливими. Для того, щоби якомога швидко та влучно допомогти людському організму рекомендуємо НАВЕНІН – засіб профілактично-гігієнічний.

НАВЕНІН®  - це рослинний засіб, який багатий цінними незамінними амінокислотами (лізин, триптофан), містить білки, ефірні масла, жири, вуглеводи, вітаміни  групи B, А, Е, які є життєво необхідні людському організму.  НАВЕНІН сприяє поліпшенню обміну речовин в клітинах органів та м’язевих тканинах, покращує засвоєння вуглеводів, запобігає виникненню запальних процесів в сечостатевій системі, рекомендується для підтримання репродуктивних функцій, збереження та покращення потенції та сексуального бажання у чоловіків, особливо що регулярно займаються важкими силовими навантаженнями, бігом. НАВЕНІН ефективний помічник для стимуляції обміну речовин, виведення шлаків з організму, зниження рівня холестерину в крові, для підвищення захисних функцій печінки і її здатності до самоочищення, нормалізації ліпідного обміну, загального очищення організму.

НАВЕНІН містить комплекс біологічно активних сполук, зокрема: поліфеноли сприятливо впливають на підшлункову залозу і печінку, а тіреостатин - на діяльність щитовидної залози. НАВЕНІН буде корисним як джерело лізину всім, кому за 40+, та подорожуючим, вегетаріанцям, спортсменам-бігунам, спортсменам при заняттях бодібілдингом та фітнесом. НАВЕНІН рекомендується як додатковий профілактичний засіб при цукровому діабеті, анемії; при комплексній профілактиці для зниження вироблення холестерину печінкою та зменшення секреції інсуліну. НАВЕНІН є ефективним з метою покращення сечовидільної функції у чоловіків, в тому числі при аденомі передміхурової залози, в т.ч. і як джерело лізину; чоловікам та жінкам - для відновлення функціональної активності  та зміцнення нервової і серцево-судинної систем, зміцнення м’язу серця, очищення судин, при атеросклерозі, ожирінні. НАВЕНІН є додатковою профілактикою при відкладеннях солей, при ревматизмі, мігрені, ломоті, виснаженні організму, як джерело кремнію. НАВЕНІН покращує еластичність стінок судин, природнім та безпечним шляхом знижує ризик розвитку серцево-судинних захворювань, попереджує процеси старіння організму, сприяє схудненню.

НАВЕНІН спосіб застосування: залежно від призначення ректально по одному супозиторію 1-2 рази на день впродовж 10 днів, при потребі – до 20-30 днів. Переваги ректального способу введення НАВЕНІН: у прямій кишці є стійке середовище для всмоктування препаратів - рН, в'язкість і температура постійні, ректальна рухливість дуже низька, також відповідно відсутні ефекти подразнюючої дії активних речовин рослинного екстракту на слизову шлунково-кишкового тракту та проявляється незалежність ефекту всмоктування корисних речовин від заповнення травного тракту, наявні висока швидкість всмоктування діючої речовин, в порівнянні з внутрішньо-м'язовим шляхом введенням та сам процес фармакокінетики рослинного засобу проходить без участі шлунково-кишкового тракту, печінки (корисні речовини не руйнуються під впливом ензимів і pH середовища шлунка), сприяє зниженню рівня алергічних реакцій.

Придбати НАВЕНІН можна в аптеках Вашого міста або здійснити замовлення у нас на сайті. Бажаємо Вам залишатись в здоров’ї, безпечно покращуйте своє здоров’я за допомогою НАВЕНІН!