Наша адреса:

02099,м. Київ, 

вул. Бориспільська,

буд.9, корп.8


Телефони:

+38(044) 337-47-98

+38(067) 539-36-46

+38(093) 738-26-55

працює Інтернет-магазин

2018-06-25

З дитинства ми знаємо та чуємо про вівсяну кашу. Хтось споживає овес  в обробленому вигляді (пластівці, каші) із задоволенням, хтось – терпить періодично, ну, тому що корисно, а хтось - все-таки не любить. Не ввійшла ця страва в його серце. Але медичні спеціалісти та спеціалісти з харчування виділяють вівсяну кашу як продукт корисний для організму людини в цілому, для його омолодження, і в тому ж числі – для попередження та захисту від раку.

Сучасне виробництво надало людині  багато варіантів щодо вибору вівсяної каші. Ми ж сьогодні хочемо звернути увагу на НАВЕНІН – засіб профілактичний з екстракту вівса в стані молочної стиглості. НАВЕНІН®  - це рослинний засіб, який багатий цінними незамінними амінокислотами (лізин, триптофан), містить білки, ефірні масла, жири, вуглеводи, сприяє поліпшенню обміну речовин в клітинах органів та м’язових тканинах, покращує засвоєння вуглеводів.

НАВЕНІН містить природній лізин в необхідному для засвоєння балансі: із залізом, групою вітамінів А, С, В1. З лізину будуються білки м'язів і колагену - компоненти сполучної тканини. Лізин відповідає за міцність кровоносних судин, еластичність зв'язок, відповідає за засвоєння в організмі кальцію. Амінокислота лізин запобігає остеопорозу, атеросклероз, інсульту та інфаркту. Згідно з останніми науковими даними було з'ясовано, що лізин в організмі не накопичується, виділяючись разом з продуктами обміну. А в той час, поки дана амінокислота присутня в організмі, вона виконує роль енергетичної компоненти. Лізин необхідний організму завжди. Лізин здійснює противірусну дію, особливо по відношенню до вірусів, що викликають всі види герпесу та ГРВІ. Оскільки лізин в організмі не накопичується, то і не створює токсичної дії на організм. Навенін® зміцнює нервову систему, судини і серцевий м'яз, сприятливо діє на склад крові. Велика кількість мінеральних солей і найцінніших мікро- і макро-елементів: цинку, фосфору, заліза, кобальту, кремнію, фтору, йоду, в сукупності з комплексом вітамінів групи В, А, Е насичує організм, відновлює обмін речовин та покращує метаболізм. НАВЕНІН має багато інших корисних бонусів для здоров'я та довголіття людини:  покращує структуру волосся, робить його більш щільним та гладким; сприяє формуванню м'язів тіла, фізичної та розумової сили, відновленню кісток, суглобів та зв'язок, сприяє регенерації тканин. Тому НАВЕНІН буде корисним спортсменам та фізично активним людям, особливо тим, які тренуються в першій половині дня, при заняттях бодібілдингом та фітнесом, при вікових змінах (особливо чоловічого організму-чоловіки у віці потребують більшої кількості лізину, ніж молоді хлопці). НАВЕНІН рекомендується всім, хто фізично активний - бігає, стрибає, навантажує м'язи і зв'язки. Лізин в складі НАВЕНІНУ також здійснює противірусну дію, особливо по відношенню до вірусів, що викликають всі види герпесу та ГРВІ. Якщо застосовувати НАВЕНІН за тиждень до початку туристичної поїздки, то це стане доброю підготовкою організму до ймовірного стресу та зміни клімату, як результат убезпечить організм відпочиваючого на морі чи подорожуючого країнами з іншим кліматом від простудних захворювань, зменшить та згладить інші прояви адаптації організму до зовнішньої зміни. НАВЕНІН за сприяння лізину підвищує розумову працездатність організму, покращує короткострокову пам'ять. А ще дуже важливо, НАВЕНІН  – це профілактика атеросклерозу, прекрасний засіб для зміцнення імунітету. Навенін® не викликає привикання, покращує працездатність, нормалізує сон. Рекомендується застосовувати Навенін® як профілактичний засіб один-два рази на рік курсом по десять-двадцять днів. Замовити НАВЕНІН можна в аптечних закладах при лікарняних установах або в нашому Інтернет-магазині.

І нехай Ваше здоров’я Вас радує та стає з кожним днем кращим!