Наша адреса:

02099,м. Київ, 

вул. Бориспільська,

буд.9, корп.8


Телефони:

+38(044) 337-47-98

+38(067) 539-36-46

+38(093) 738-26-55

працює Інтернет-магазин

06/05/2018

Отже, літо. Справжнє гаряче літо. Багато з нас починає готуватись до відпустки. Море багатьом вже сниться. Море омріяне та обране в туристичних путівках, закріплене купленим новими купальником, плавками, шортами і т.д. Хтось купить новий смартфон або човен для вдалої відпустки. А що Ви зробили для свого коханого здоров’я, для любимого організму, щоби він зумів достойно пережити всі стреси від відпочинку? Авжеж, різка зміна обстановки та клімату стануть стресом для нашого організму.

А тому, для вдалої відпустки потрібно підготовити свій організм до літньої відпускної кампанії. Зокрема,застосування профілактично-гігієнічного засобу НАВЕНІН за тиждень до початку відпустки чи тривалої поїздки правильно підготовить Ваш організм до відпочинку. НАВЕНІН®  - це рослинний препарат, який багатий цінними незамінними амінокислотами (лізин, триптофан), містить білки, ефірні масла, жири, вуглеводи, сприяє поліпшенню обміну речовин в клітинах органів та м’язевих тканинах, покращує засвоєння вуглеводів. Активні речовини Навеніну® нормалізують серцебиття, апетит, позбавляють від безсоння, поповнюють баланс кремнію в організмі, зміцнюють судини і опорно-рухову систему організму. Поліфеноли, що входять до складу, сприятливо впливають на підшлункову залозу і печінку, а тіреостатін - на діяльність щитовидної залози. Навенін® зміцнює нервову систему, судини і серцевий м'яз, сприятливо діє на склад крові. У НАВЕНІНІ велика кількість мінеральних солей і найцінніших мікро і макроелементів: цинку, фосфору, заліза, кобальту, кремнію, фтору, йоду, в сукупності з комплексом вітамінів групи В, А, Е насичує організм, відновлює обмін речовин та покращує метаболізм. НАВЕНІН, містить природній лізин в необхідному для засвоєння балансі: із залізом, групою вітамінів А, С, В1. Для здоров’я людини важливими є не тільки кількісні показники, а саме дотримання правильних пропорцій амінокислот. Потрібно зауважити, що лізин в організмі не накопичується, і не створює токсичної дії на організм. З лізину будуються білки м'язів і колагену - компоненти сполучної тканини. Лізин відповідає за міцність кровоносних судин, еластичність зв'язок, відповідає за засвоєння в організмі кальцію. Амінокислота лізин запобігає остеопорозу, атеросклероз, інсульту та інфаркту.

Навенін® це прекрасний засіб для зміцнення імунітету та профілактики ГРЗ в осінньо - весняний період та періоди до початку відпускних поїздок на море або інші зміни клімату. Навенін® не викликає привикання, покращує працездатність, нормалізує сон. НАВЕНІН також рекомендується як профілактичний засіб при атеросклерозі, ожирінні,  до та після операцій. Лізин в поєднанні з проліном і вітаміном С запобігає утворенню ліпопротеїдів, що викликають закупорку артерій, отже, буде корисний при серцево-судинних патологіях.

НАВЕНІН хімічний склад: вітаміни групи B, А, Е, мінерали: цинк, мідь, кобальт, залізо, марганець, йод, фтор, хром, сірка, кальцій, фосфор, магній та ін.; органічні кислоти – щавелева, малонова, ерукова; повноцінний білок 16%, жири 9%, вуглеводи, фітостерини: стігмастерін, сітостерін, ін.; кумарин, глюкозид ваніліну, а також важливий алкалоїд – авенін.

Щоби бути в прекрасній формі, застосовуйте Навенін® як профілактичний засіб один-два рази на рік курсом ректально по десять днів, в тому числі напередодні за десять-двадцять днів до початку туристичної поїздки або відпускної кампанії. І нехай Ваше здоров’я Вас радує та стає з кожним днем кращим, а літня відпустка буде корисною!