Наша адреса:

02099,м. Київ, 

вул. Бориспільська,

буд.9, корп.8


Телефони:

+38(044) 337-47-98

+38(067) 539-36-46

+38(093) 738-26-55

працює Інтернет-магазин

2017-11-21

Мінімізація шкоди для здоров’я людини шляхом використання менш шкідливих продуктів  та засобів стали трендом в Європі, і на сьогодні вже досягнула України.  Новий тренд, який описують  терміном harm reduction (зниження шкоди – англ.), це життєвий підхід, направлений на збереження здоров’я кожної людини. Його суть не в заборонні шкідливих звичок та поведінки, а в зменшені їх наслідків.  

Harm reduction – частково нова течія культури та поведінки в Україні, і найбільш поширеною є в середовищі  молодшого сучасного покоління українців, і, незалежно від віку - освіченої групи населення. До концепції harm reduction стали відносити, наприклад, використання презервативів для убезпечення статевого інфікування та попередження незапланованої вагітності, свідоме зменшення цукру та солі під час споживання людиною їжі, мінімізацію або взагалі уникнення застосування транс жирів при виробництві продуктів харчування, використання органічних складових у виробництві косметики, відповідальне споживання алкоголю та перехід на безпечні напитки і т.п.

В Україні концепція harm reduction як цілісна система поки що не здобула масової популярності. Однак, деякі компанії локально вже активно турбуються про зниження шкоди та покращення здоров’я споживачів своєї продукції. Саме таку концепцію в своїй діяльності розділяє наша компанія ДІАСФАРМА та  наш партнер НЛФЦ Авіцена - виробник продукції, представленої на нашому сайті – супозиторії: НАВЕНІН, НАНОДІГАЛ,СЕЛЕНАРІН, ЦЕРНАВІН, ФЕЛІСИЛ.

З відкритих джерел відомо, що за результатами 2016 року, 25% жінок та 16% чоловіків в Україні хворіють від надмірної ваги. Неправильне харчування та гіподинамія стали причиною порушення обміну речовин, і, як наслідок поширення зростання неінфекційних захворювань – серцево-судинні захворювання, ожиріння, діабет, хронічні захворювання, онкологія та інші. Проте, на сьогодні неінфекційним захворюванням  можливо запобігати, та коректувати стан організму, в тому числі і спеціальними профілактичними засобами, які будуть робити життя таких пацієнтів комфортнішим та поступово виводити організм до стану самостійного здорового ритму життя.

Поміняти звичку людини та навчити її ставитися до себе бережно у всіх відношеннях, напевно, не просто, але – досяжно. На допомогу пацієнтам з неінфекційними захворюваннями прийдуть наші супозиторії: НАВЕНІН, НАНОДІГАЛ, СЕЛЕНАРІН, ЦЕРНАВІН, ФЕЛІСИЛ. Застосовувати їх необхідно залежно від призначення 1-2 рази в день протягом 10-20 днів як самостійний профілактичний засіб або в комплексній терапії за узгодженням з провідним спеціалістом. Зокрема, НАВЕНІН, СЕЛЕНАРІН, ЦЕРНАВІН сприяє нівелюванню та зменшенню процесів старіння, що в свою чергу також віддалить та попередить накопичення старчих хвороб, покращить якість життя.

СЕЛЕНАРІН сприяє відновленню статевої функції у чоловіків, сприятливо впливає на посилення чоловічої потенції та підвищує лібідо у жінок. Компоненти СЕЛЕНАРІНу в організмі людини нормалізують баланс співвідношення гормонів у чоловіків та у молодих жінок (до 45 років) із захворюваннями, які пов’язані з віковими гормональними змінами, відновлюють обмін речовин, попереджують порушення функцій органів репродуктивної та сечовидільної систем. При використані СЕЛЕНАРІН у чоловіків та жінок із акне шкіра скоріше відновлюється та очищується. Селенарін® також сприяє  зменшенню холестерину  та глюкози в крові, рекомендується також і для профілактики та поліпшення стану шкіри, волосся та нігтів, зниження проявів  акне.

ЦЕРНАВІН рекомендується жінкам старшої вікової групи зі зниженим гормональним фоном, що проявляється у вигляді сверблячки, сухості статевих органів, для запобігання остеопорозу, жінкам, що страждають цукровим діабетом, який супроводжується сверблячкою вульви, при потребі контролювати нерегулярний цикл, симптоми «середнього віку» і безладні кровотечі, щоби відновити порушений менструальний цикл, різкі зміни тиску, постійну хронічну втому, часті головні болі, набряклості і розлади травної системи, і як профілактичний засіб для жінок в  період ускладнень при менопаузі, коли організм жінки не здатний самостійно виробляти необхідну кількість гормонів, при тривалих та виснажливих поїздках, відрядженнях, стресах та перевантаженнях і т.п. ЦЕРНАВІН є дієвим для пом'якшення загальних розладів організму, обумовлених недостатністю роботи статевих залоз при клімаксі і після операцій на жіночих статевих органах, при остеопорозі, атрофії шкіри і слизових сечостатевих шляхів, атеросклерозі, припливах, пітливості. Активні речовини ЦЕРНАВІНу  підсилюють лактацію молока у жінок, що годують, зважаючи на наявність фіто естрогенів. ЦЕРНАВІН рекомендовано і чоловікам, і жінкам у відновлювальний період після операцій, травм, важких та тривалих хвороб, при нервовому виснаженні, синдромі хронічної втоми, при комплексній терапії алкоголізму, для детоксикації, для покращення апетиту. ЦЕРНАВІН забезпечує синхронність функціональної активності нервової, ендокринної та імунної систем, також підсилює дезінтоксикацію організму, очищує організм від токсинів, знижує рівень холестерину в крові, виводить сечову кислоту, нормалізує водний баланс, має сечогінну дію, забезпечує зниження рівня глюкози в крові. ЦЕРНАВІН надає противиразковий та загоювальний ефект.

НАВЕНІН завдяки здатності виводити з організму пісок і камені та зменшувати набряки, використовують для профілактики та при комплексній терапії сечокам'яної хвороби. Навенін® зміцнює нервову систему, судини і серцевий м'яз, сприятливо діє на склад крові. НАВЕНІН це прекрасний засіб для зміцнення імунітету та профілактики ГРЗ в осінньо - весняний період. Велика кількість мінеральних солей і найцінніших мікро і макроелементів: цинку, фосфору, заліза, кобальту, кремнію, фтору, йоду, в сукупності з комплексом вітамінів групи В, А, Е насичує організм, відновлює обмін речовин, покращує метаболізм. Активні речовини Навеніну® нормалізують серцебиття, апетит, позбавляють від безсоння, поповнюють баланс кремнію в організмі, зміцнюють судини і опорно-рухову систему організму. Поліфеноли, що входять до складу НАВЕНІН, сприятливо впливають на підшлункову залозу і печінку, а тіреостатін - на діяльність щитовидної залози. Механізми антиатеросклеротичної дії фітостеринів, що входять до складу НАВЕНІН, пов'язані з їх здатністю гальмувати всмоктування холестерину в кишечнику, знижувати в крові рівень холестерину і ліпопротеїдів низької щільності - «поганих ліпідів». Завдяки вмісту магнію Навенін® застосовують для поліпшення роботи серцевої і нервової систем. НАВЕНІН містить природній лізин в необхідному для засвоєння балансі: із залізом, групою вітамінів А, С, В1, чим запобігає остеопорозу, атеросклероз, інсульту та інфаркту, і саме лізин регулює діяльність молочних залоз. Чоловіки у віці потребують більшої кількості лізину, ніж молоді хлопці, тому НАВЕНІН рекомендується чоловікам після 45 років, а також всім, хто фізично активний - бігає, стрибає, навантажує м'язи і зв'язки. У бігунів та подорожуючих на довгі дистанції недостатність лізину може привести до запалення сухожиль, а також до виснаження м'язів. Тому НАВЕНІН рекомендовано всім для профілактики, в тому числі при заняттях бодібілдингом та фітнесом, щоби після 40 років зберегти молоде обличчя, струнку фігуру та бути в прекрасній формі. І НАВЕНІН правильно підготовить Ваш організм до відпочинку, якщо ректально застосувати НАВЕНІН за тиждень до початку відпустки чи тривалої поїздки.

НАНОДІГАЛ притаманне виражена відновна дія на імунну систему, що сприяє пригніченню вірусної, мікробної і грибкової інфекції та закріпленню стійкості організму до неї. Дія НАНОДІГАЛ спрямована на нівелювання запальних процесів при перенесених хірургічних втручаннях в гінекологічній сфері, на органах малого тазу в урології та проктології. Фенольні і поліфенольні сполуки (зокрема, дубильних речовин), що містить НАНОДІГАЛ, також використовують для посилення тривалості дії синтетичних лікарських засобів і зниження їх побічної дії.

ФЕЛІСИЛ містить флавоноїди (біологічно активні речовини, що володіють яскраво вираженою антиоксидантною дією), пектини, білки, дубильні речовини, жирні олії, крохмалі і багато інших корисних компонентів. Вміст галлової кислоти і її похідних пояснюють дезінфікуючі, антигеморрагічні властивості ФЕЛІСИЛУ. Кора дуба є безцінним даром природи, яка необхідна для підтримки нашого здоров'я і краси. Тому ФЕЛІСИЛ також буде корисним засобом для профілактики та терапії проти випадіння волосся, для зміцнення та відновлення краси волосся.

Усі супозиторії НАВЕНІН, НАНОДІГАЛ, СЕЛЕНАРІН, ЦЕРНАВІН, ФЕЛІСИЛ містять допоміжну поліетиленоксидну основу, яка в свою чергу сприяє зменшенню набряків слизових оболонок, усуває неприємні симптоми. Купити НАВЕНІН, НАНОДІГАЛ, СЕЛЕНАРІН, ЦЕРНАВІН, ФЕЛІСИЛ можна в нашому Інтернет-магазині або замовляйте наші продукти в аптеках України.