Наша адреса:

02099,м. Київ, 

вул. Бориспільська,

буд.9, корп.8


Телефони:

+38(044) 337-47-98

+38(067) 539-36-46

+38(093) 738-26-55

працює Інтернет-магазин

2017-07-07

Липень – середина літа. Це прекрасна пора для відпочинку, проведення відпусток та оздоровлення організму.  З яким нетерпінням ми чекаємо на поїздку куди-небудь до моря! А ще можна на природу, в ліс, головне – подалі від шуму агресивного міста з його усталеними транспортними пробками, ранково-вечірніми поїздками на роботу (у декого - не завжди любиму) та ще чимось не дуже цікавим. А от відпустка – це твій час. Час, який ти можеш приділити тільки собі. Або, майже собі, якщо у відпуску їдете гуртом, компанією або великою сім’єю.  

Готуючись у відпустку, як правило ми готуємо список необхідних в дорогу речей, в тому числі і – дорожня аптечка. У кожного є свій погляд на необхідні там лікарські та профілактичні засоби. Все залежить від ваших планів та місця проведення відпустки. А от що ми робимо для профілактики та підготовки організму до відпустки? Так – так, як саме підготовити організм до відпочинку, щоби не було великого здивування: чому після такого довгоочікуваного сонця раптом на губах вискакує герпес, не відомо звідки починається чхання, а звідки взявся кашель, цистит та інші розлади, подібні симптомам простуди.

І саме для того, щоби корисно та весело проводити час у відпустці, ми рекомендуємо скористатись порадою досвідчених відпочивальників та профільних спеціалістів, які звертають нашу увагу на корисність ЛІЗИНУ - незамінної амінокислоти. Лізин в організмі не синтезується, але ця амінокислота є дійсно незамінною, адже сприяє правильному функціонуванню нервової та серцево-судинної систем в організмі, необхідна для росту, відновлення тканин, виробленню антитіл, гормонів, ферментів, альбумінів. Лізин допомагає імунній системі. Тобто, лізин посилює стійкість організму до вірусів і не дає їм можливості розмножуватись. А чи відомо вам, що організм послаблюється від перебування на сонці, від переїздів, втоми, перекусів у дорозі нашвидкуруч? А  коли імунітет послаблюється, то віруси тут же швидко активізуються і при дефіциті лізину зразу ж проявляються нездорові симптоми. Симптоми дефіциту лізину: втомлюваність та відчуття, що немає сил, почервоніння очей, в’ялість та головні болі, знервованість, запаморочення, надмірне випадіння волосся, схильність до інфекцій, анемія, нудота, у жінок – порушення менструального циклу та зниження лібідо, у чоловіків – проблеми з потенцією. Тому перед поїздкою, а ще краще - і під час відпустки дуже важливим буде збагатити свій організм незамінною амінокислотою – ЛІЗИНОМ. Лізин можна отримати через правильні продукти харчування: наприклад, молоко, яйця, курятина, бобові та ін. Але бувають випадки коли організм не засвоює ці продукти. У випадку відсутності таких продуктів або їх несприйняття організмом потрібно шукати інші джерела поповнення організмом лізину. А ще можна застосовувати профілактично-гігієнічний засіб НАВЕНІН, який містить природній лізин в необхідному для засвоєння балансі: із залізом, групою вітамінів А, С, В1. Адже важливими є не стільки кількісні показники, а саме дотримання правильних пропорцій амінокислот. Потрібно зауважити, що лізин в організмі не накопичується, і не створює токсичної дії на організм. З лізину будуються білки м'язів і колагену - компоненти сполучної тканини. Лізин відповідає за міцність кровоносних судин, еластичність зв'язок, відповідає за засвоєння в організмі кальцію. Амінокислота лізин запобігає остеопорозу, атеросклероз, інсульту та інфаркту. І лізин регулює діяльність молочних залоз. Лізин необхідний організму завжди. Згідно з останніми науковими даними було з'ясовано, що лізин в організмі не накопичується, виділяючись разом з продуктами обміну. А в той час, поки дана амінокислота присутня в організмі, вона виконує роль енергетичної компоненти.

НАВЕНІН®  - це рослинний препарат, який багатий цінними незамінними амінокислотами (лізин, триптофан), містить білки, ефірні масла, жири, вуглеводи, сприяє поліпшенню обміну речовин в клітинах органів та м’язевих тканинах, покращує засвоєння вуглеводів. НАВЕНІН хімічний склад: вітаміни групи B, А, Е, мінерали: цинк, мідь, кобальт, залізо, марганець, йод, фтор, хром, сірка, кальцій, фосфор, магній та ін.; органічні кислоти – щавелева, малонова, ерукова; повноцінний білок 16%, жири 9%, вуглеводи, фітостерини: стігмастерін, сітостерін, ін.; кумарин, глюкозид ваніліну, а також важливий алкалоїд – авенін. Активні речовини Навеніну® нормалізують серцебиття, апетит, позбавляють від безсоння, поповнюють баланс кремнію в організмі, зміцнюють судини і опорно-рухову систему організму. Поліфеноли, що входять до складу, сприятливо впливають на підшлункову залозу і печінку, а тіреостатін - на діяльність щитовидної залози. Навенін® зміцнює нервову систему, судини і серцевий м'яз, сприятливо діє на склад крові. Велика кількість мінеральних солей і найцінніших мікро і макроелементів: цинку, фосфору, заліза, кобальту, кремнію, фтору, йоду, в сукупності з комплексом вітамінів групи В, А, Е насичує організм, відновлює обмін речовин та покращує метаболізм.

Лізин, який міститься в профілактично-гігієнічному засобі НАВЕНІН, також має багато інших корисних бонусів для здоров'я та довголіття людини:  покращує структуру волосся, робить його більш щільним та гладким; сприяє формуванню м'язів тіла, фізичної та розумової сили, відновленню кісток, суглобів та зв'язок, сприяє регенерації тканин. Лізин здійснює противірусну дію, особливо по відношенню до вірусів, що викликають всі види герпесу та ГРВІ. НАВЕНІН за сприяння лізину підвищує розумову працездатність організму, покращує короткострокову пам'ять. А ще дуже важливо – це профілактика атеросклерозу, хвороби Альцгеймера.

Кому корисний та рекомендований профілактично-гігієнічний засіб НАВЕНІН:

  • Вегетаріанцям. Більшість людей отримують необхідну кількість лізину з їжі. Однак при вегетаріанському харчуванні і знежиреній дієті потреба в лізині не може задовольнятися в повному обсязі, щоб відповідати потребам здорового організму.
  • Всім подорожуючим.
  • Всім, особливо - тим, кому 40+ та ослабленим людям
  • При вікових змінах (особливо чоловічого організму). Чоловіки у віці потребують більшої кількості лізину, ніж молоді хлопці.
  • Всім, хто фізично активний - бігає, стрибає, навантажує м'язи і зв'язки. У бігунів на довгі дистанції недостатність лізину може привести до запалення сухожиль, а також до виснаження м'язів. При заняттях бодібілдингом та фітнесом.
  • НАВЕНІН також рекомендується як профілактичний засіб при атеросклерозі, ожирінні, до та після операцій. Лізин в поєднанні з проліном і вітаміном С запобігає утворенню ліпопротеїдів, що викликають закупорку артерій, отже, буде корисний при серцево-судинних патологіях.
  • Навенін® це прекрасний засіб для зміцнення імунітету та профілактики ГРЗ в осінньо - весняний період. Навенін® не викликає привикання, покращує працездатність, нормалізує сон. Під час прийому НАВЕНІНу відмічається зменшення та усунення проявів головної болі мігреневого походження.

 Отже, застосування профілактично-гігієнічного засобу НАВЕНІН за тиждень до початку відпустки чи тривалої поїздки правильно підготовить Ваш організм до відпочинку. А щоби після 40 років зберегти молоде обличчя, струнку фігуру та бути в прекрасній формі, застосовуйте Навенін® як профілактичний засіб один-два рази на рік курсом по десять днів. І нехай Ваше здоров’я Вас радує та стає з кожним днем кращим!