Наша адреса:

02099,м. Київ, 

вул. Бориспільська,

буд.9, корп.8


Телефони:

+38(044) 337-47-98

+38(067) 539-36-46

+38(093) 738-26-55

працює Інтернет-магазин

2017-07-02

Натуральні рослини здавна використовувались людиною для задоволення своїх потреб у їжі, а також у профілактиці та лікуванні тих чи інших захворювань. Не менш вагомою є роль рослин в нашому житті сьогодні. Вірніше було би сказати, що ще більш значною є вагома роль лікарських рослини в житті людини саме сьогодні. Практично жодне захворювання, що стосується органів сечостатевої, чоловічої та жіночої  репродуктивної сфери, не обходиться без призначення свічок із рослинних екстрактів, які використовують вагінально або ректально залежно від призначення.

Особливо це важливо при запальних гінекологічних чи урологічних процесах. Протизапальні свічки в гінекології, урології та проктології застосовуються широко, і мають ряд переваг для досягнення позитивного результату. Перевага супозиторій полягає в тому, що діюча речовина надходить у кров надзвичайно швидко: після введення супозиторію вже через 30 хвилин засвоюється близько п’ятдесяти відсотків складу, а через одну годину – всі сто, і це минаючи травний тракт, не наражаючись на руйнування в печінці. Супозиторії   профілактично-гігієнічні засоби НАНОДІГАЛ, СЕЛЕНАРІН, ЦЕРНАВІН, НАВЕНІН, ФЕЛІСИЛ мають форму округленого циліндра. Характерною особливістю супозиторій НАНОДІГАЛ, СЕЛЕНАРІН, ЦЕРНАВІН, НАВЕНІН, ФЕЛІСИЛ є їх здатність зберігатися в твердому вигляді при кімнатній температурі повітря і танути до необхідного стану при температурі тіла. Допоміжна поліетиленоксидна основа сприяє зменшенню набряків слизових оболонок, усуває неприємні симптоми, які супроводжують запальні гінекологічні та урологічні процеси. За методом введення свічки НАНОДІГАЛ, СЕЛЕНАРІН, ЦЕРНАВІН, НАВЕНІН, ФЕЛІСИЛ застосовуються:

  • ректально - вводяться через задній прохід у пряму кишку;
  • вагінально - вводяться в піхву.

Свічки, які вводяться вагінально, крім основної дії, ще впливають місцево безпосередньо на вогнище ушкодження. При використанні супозиторій практично відсутні алергічні реакції, а саме введення свічок досить просте та є безболісним. Замовляйте рослинні профілактично-гігієнічні засоби НАНОДІГАЛ, СЕЛЕНАРІН, ЦЕРНАВІН, НАВЕНІН, ФЕЛІСИЛ в аптеках України або в нашому Інтернет-магазині!