Наша адреса:

02099,м. Київ, 

вул. Бориспільська,

буд.9, корп.8


Телефони:

+38(044) 337-47-98

+38(067) 539-36-46

+38(093) 738-26-55

працює Інтернет-магазин

2017-06-29

Коли ми живемо, перебуваючи в доброму гуморі та здоров’ї,  не особливо задумаємось - чому нам добре? Добре та й добре. І так триває, поки не побачиш різких змін в собі або близькій дорогій тобі людині, наприклад – МАМІ.

У Мами погіршилася пам’ять, у Мами високий рівень цукру, у Мами клімакс, у Мами нестабільний тиск, у Мами пієлонефрит, Мамі не можна це їсти, тому що там багато шкідливого холестерину.  І раптом, невідомо звідки чуємо від лікаря: високий рівень цукру в крові, холестерин, шкідливі звички руйнують клітини мозку, стійке порушення пам'яті, вікове погіршення когнітивної функції, яке залежно від тяжкості є ознакою деменції Альцгеймера, організм рано починає старіти, стреси та емоційне перенавантаження скорочують тривалість життя людини.  Відома картина? Невже це все могло звалитися на одну МАМУ, тільки тому що її організм входить в період старості! Складні почуття наповнюють тебе від усвідомлення такого процесу змін в людському організмі. Організм старіє, зношується. Так, це відомо. Але чи можемо ми усвідомити, що СТАРІЄ МАМА? Твоя МАМА.

Чи можна щось зробити, щоб попередити такі складні негативні процеси зношення організму, призупинити старіння дорогої тобі людини – МАМИ, БАТЬКА? А як твій власний організм? Адже для того, щоби попередити процес старіння організму важливим є практичне застосування засобів профілактики, в тому числі і для попередження деменції, і починати профілактику потрібно вже в середньому віці.

Нам багато відомо про необхідність правильного харчування, здорового способу життя як перших факторів збереження нашого здоров’я. Але чим більше розвивається технічний  прогрес, який мав на меті покращити життя людини, тим більше неоднозначних наслідків спостерігаємо в екології, та зокрема в порушеннях здоров’я людини. І тут на допомогу нам приходить природа. Багата, прекрасна, цілюща ПРИРОДА. Тривалий практичний досвід використання людиною лікарських рослин в своєму житті підтвердили їх високу ефективність для здоров’я людини. Використовуючи наукові медичні дослідження, «Науково-лікувальний фіто-центр «Авіцена» розробили для догляду за хворими та для попередження хронічних захворювань - засоби профілактично-гігієнічні з рослинних екстрактів.

Засіб профілактично-гігієнічний з рослинних екстрактів Навенін®  - це рослинний препарат з екстракту вівса в стані молочної стиглості, який багатий цінними незамінними амінокислотами (лізин, триптофан), містить білки, ефірні масла, жири, вуглеводи, сприяє поліпшенню обміну речовин в організмі та покращує засвоєння вуглеводів. Мікро та макро елементи: Са, Mg, F, Mn, Fe, Zn. Си, К, Si, Na, I, білок, фітостерини, вітаміни: A, D, В1, В2, Вб, В12, С, Е, К, ферменти, що розщеплюють білки та сприяють їх засвоєнню, алкалоїд авенін. Алкалоїд авенін в комплексі з вітамінами і мікроелементами надає заспокійливий і загально зміцнюючий ефект, що особливо виражається при застосуванні у пацієнтів похилого віку, які особливо страждають хронічними захворюваннями. При застосуванні НАВЕНІНУ відзначається стабілізація імунної системи, відновлюється обмін речовин в клітинах органів і тканин, нормалізується жировий обмін, знижується рівень холестерину в крові, що сприяє призупиненню процесів старіння. Фітостерини, що входять до складу, гальмують всмоктування холестерину в кишечнику. При захворюваннях шлунково-кишкового тракту екстракт вівса, що входить до складу НАВЕНІН, надає яскраво виражений протизапальний ефект, нормалізує стул, підсилює перистальтику. Активні речовини Навеніну нормалізують серцебиття, апетит, позбавляють від безсоння, підвищують загальний життєвий тонус. НАВЕНІН має загально зміцнюючу, тонізуючу, кровотворну дію на організм людини, покращує і оновлює склад крові, перешкоджає утворенню тромбів, підвищує захисні властивості організму. НАВЕНІН нормалізує обмін речовин, має антисклеротичну дію, підвищує захисні функції організму, його здатність до самоочищення, стримує розвиток процесів, що наступають внаслідок старіння організму. НАВЕНІН завдяки здатності виводити з організму пісок і камені та зменшувати набряки, використовують в комплексній терапії при сечокам'яній хворобі.

Показання до застосування НАВЕНІН  в комплексній терапії:

- при ішемічній хворобі серця, гіпертонії, нейронциркуляторній дистонії всіх функціональних типів, у післяінфарктних станах, хронічній серцевій недостатності, варикозному розширенні вен, тромбофлебіті;

- застосовується при подагрі, остеохондрозі, артритах і поліартритах, атеросклерозі;

- при порушеннях роботи ендокринної системи, при цукровому діабеті (регулює вміст цукру в крові), при захворюваннях щитовидної залози;

- як пом'якшувальний засіб, що стимулює вироблення біотину (вітамінної речовини, що нормалізує обмін холестерину, амінокислот і білків в організмі);

- для зняття нервової напруги на тлі втоми і перевтоми, стресів, що супроводжуються безсонням, дратівливістю, зниженням пам'яті та уваги.

- для досягнення заспокійливого і загальнозміцнюючого ефекту в лікуванні неврозів, нервового виснаження різної етіології, для відновлення працездатності, підвищення життєвого тонусу;

- в післяопераційний період.

НАВЕНІН застосовують залежно від призначення вагінально або ректально по одному супозиторію 1-2 рази на день 10 днів, при потребі – до 20 днів; для пацієнтів похилого віку – застосовувати ректально впродовж 2-3 тижнів. Перед використанням рекомендується проконсультуватися з лікарем. Можливість повторного курсу узгоджувати з лікарем.

Зовнішні фактори будуть впливати та прискорювати процес старіння організму. Але ми маємо можливість турбуватися про свій організм та подовжити його здорове життя: гарний настрій, правильне харчування та здоровий спосіб життя будуть сприяти тому, щоби Ви прожили відведенні Вам роки якісно та повноцінно, а наш профілактично-гігієнічний засіб НАВЕНІН нормалізує синхронність функціональної активності нервової та серцево-судинної систем, знизить рівень холестерину в крові, підсилить синтез речовин, сприятиме кровотворенню, забезпечить зниження рівня глюкози в крові. НАВЕНІН також піднімає життєвий тонус на фоні тривалих хронічних захворювань, перевтоми та стресів, допоможе Вам покращити роботу травної системи та покращить Ваш зовнішній вигляд. Тільки доклавши реальних зусиль можливо зберегти своє здоров’я, подовжити своє активне довголіття, нівелювати початок старості та відкласти на пізніше період виникнення старчих немочей. Починаючи з 30 років застосовуйте НАВЕНІН також як щорічну профілактику організму спільно з раціональним харчуванням, дозованим фізичним навантаженням та в міру активним відпочинком. Важливо навчитися проживати своє життя в активному та здоровому станні. НАВЕНІН – Ваш практичний помічник для здорового життя!