Наша адреса:

02099,м. Київ, 

вул. Бориспільська,

буд.9, корп.8


Телефони:

+38(044) 337-47-98

+38(067) 539-36-46

+38(093) 738-26-55

працює Інтернет-магазин

28.06.2017 року

Компанія ДІАСФАРМА - постачальник продукції та товарів для здоров’я населення за доступними цінами в Україні. ДІАСФАРМА пропонує рослинні та комбіновані рослинні профілактично-гігієнічні засоби: ЦЕРНАВІН, СЕЛЕНАРІН, НАВЕНІН, НАНОДІГАЛ та ФЕЛІСИЛ.

Сьогодні, як і раніше, широко застосовуються рослинні комплекси. Все просте є бездоганним! Добре відомими є використання рослин на базі їх цілющих властивостей, що досліджувались вченими та будуть вивчатись надалі впродовж життя людства.

Одна із форм випуску товарів для догляду за організмом та збереження здоров’я людини – супозиторії. ДІАСФАРМА пропонує супозиторії в блістерах, покритих медичною фольгою, для кращого збереження якості рослинних властивостей та зручності використання пацієнтів. А застосована в супозиторіях у вигляді допоміжної основи - поліетиленоксидна основа - сприяє зменшенню набряків слизових оболонок, усуває неприємні симптоми, які часто супроводжують різні захворювання.

Виробництво рослинних засобів ЦЕРНАВІН, СЕЛЕНАРІН, НАВЕНІН, НАНОДІГАЛ та ФЕЛІСИЛ відбувається на автоматичній лінії по особливій технології «НЛФ «Авіцена» вакуумно-конденсованого обезводнення. Це дозволяє отримати концентровану рослинну субстанцію з посиленими якісними властивостями. Заслуговує уваги і той важливий момент, що «НЛФ «Авіцена» самостійно вирощує рослини для своїх виробничих потреб в екологічно чистій частині України.

Запитуйте товари компанії ДІАСФАРМА в аптеках України або замовляйте в нашому Інтернет - магазині!